Архив за Июнь, 2020

У Росії виставили на продаж замок

У Росії виставили на продаж тевтонський замок XIV століття «Прейсиш-Ейлау». Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на Конкурсне агентство регіону.

Замок розташований в місті Багратионовская (Калінінградська область) і є об'єктом культурної спадщини. Незалежна експертиза встановила початкову вартість лота на рівні 6,34 мільйона рублів. Новий власник повинен буде профінансувати роботи із збереження об'єкта.

У 2020 році неподалік від замку планують розбити ландшафтний парк з історичною експозицією під відкритим небом. Крім того, біля об'єкта збираються звести виставкові павільйони для творів сучасного мистецтва.

«Прейсиш-Ейлау» був побудований близько 1330 року і спочатку називався «Ілі». Його вже намагалися продати в 2018 році, тоді ціну об'єкта встановили на рівні 9,73 мільйона рублів. Однак торги так і не відбулися, оскільки ніхто не подав заявку на участь в аукціоні.

Capital Group представила квартири з просторими терасами

Девелоперська компанія Capital Group представила видові квартири з виходом на власну терасу площею 230 кв.м в житловому комплексі бізнес-класу ОСОБИ на Ходинці. На даний момент в сегменті класу «бізнес» представлені тераси є найбільшими за площею, повідомляють аналітики Capital Group.

В ексклюзивному пропозиції житлового комплексу ОСОБИ дизайн-проект просторої тераси крім відкритого простору передбачає теплу засклену веранду площею 120 кв.м з каміном, повноцінною кухнею-їдальні і лаунж-зоною з акваріумом.

«Вражаюча площа тераси примножує потенціал квартири завдяки можливості організувати повноцінне додаткове житловий простір на площі панорамної веранди. Продовженням приватного простору стане відкрите патіо, де зможуть розміститися літній сад і шезлонги, — відзначили в Capital Group. — У кожному своєму проекті незалежно від класу і локації об'єкта ми проектуємо особливі формати квартир, пропонуючи нашим клієнтам найбільш цікаві варіанти покупки ».

Загальна площа квартири з терасою в ЖК ОСОБИ від Capital Group складає 370 кв.м, з яких 140 кв.м — площа самої квартири, 230 кв.м — площа тераси. У квартирі передбачено 5 вікон на дві сторони. Три вікна дивляться на центр міста і «Москва-Сіті», два — на ландшафтний парк Ходинському полі. Планування передбачає можливість комфортно розмістити від 3 до 5 спалень.

Ексклюзивне планувальне рішення лотів з терасами в ЖК ОСОБИ дозволяє розділити простір на відокремлену спальну і вітальню зони, а також створити окремий лаунж для відпочинку на приватній терасі.

Житловий комплекс бізнес-класу ОСОБИ на Ходинці побудований з урахуванням преміальних стандартів будівництва та сучасних технологій. Проект відрізняють висока технологічність, якість будівництва і експлуатації. Житловий комплекс конструктор «Розумний будинок» і передбачає підземний паркінг з безконтактною системою проїзду. У пішої доступності від житлового проекту відкрита станція метро «ЦСКА», в 15 хвилинах прогулянковим кроком — метро «Динамо». Розвинена інфраструктура району та зелене оточення підтримують комфорт проживання і пропонують безліч можливостей для відпочинку та занять спортом.

Названы финалисты конкурса на разработку концепции парка «Тучков Буян»

Международное жюри конкурса на ландшафтно-архитектурную концепцию парка «Тучков буян» назвало 8 команд, которым предстоит разработать концепцию парка. Заседание жюри, в которое вошли представители администрации города, эксперты по сохранению исторического наследия и лучшие ландшафтные архитекторы мира, состоялось в Санкт-Петербурге.

Инициатором проведения конкурса выступает правительство Санкт-Петербурга, организатором — Фонд «ДОМ.РФ». Оператор конкурса — консалтинговая компания КБ Стрелка.

Свои заявки на участие в конкурсе представили 229 претендентов из 50 стран мира.

В число восьми отобранных конкурсантов вошли: Студия 44 (Россия, Санкт-Петербург, совместно с West 8, Нидерланды), Agence Ter (Франция), Bjarke Ingels Group (США), JV Vogt (Швейцария, совместно с Herzog de Meuron, Швейцария), Kengo Kuma and Associates (Франция), Michel Desvigne Paysagiste (Франция, совместно с Meganom, Москва, Россия).

Согласно условиям конкурса, два из восьми мест предоставлены командам начинающих профессионалов: Хвоя (Россия, Санкт-Петербург, совместно с Miles & Yards, Санкт-Петербург, Россия), Praxys paysage & territoire (Франция, совместно с KATARSIS Architechts, Санкт-Петербург).

«Из ста молодых команд мы выбрали две с петербургскими корнями, и это большое доверие к петербургской архитектурной школе. Команды проявили себя наравне с международными претендентами. Мы обеспечили максимально прозрачную процедуру по формированию технического задания. Процедура отбора претендентов также беспрецедентно прозрачна, что подтверждают представители Международного союза архитекторов, которые провели два дня на заседании жюри. Мы гордимся проведенной совместной работой», — заявил генеральный директор КБ Стрелка Денис Леонтьев.

В процессе разработки концепций конкурсанты будут ориентироваться на Техническое задание, которое было подготовлено Экспертным советом конкурса. В совет вошли специалисты по каждому из девяти разделов, представители проектного института Генерального плана Санкт-Петербурга и Комитета по градостроительству и архитектуре Санкт-Петербурга.

Впервые на площадке проектирования парка как российские, так и международные команды окажутся 17 февраля. После этого участники смогут начать работу над концепциями, которые будут рассмотрены на втором заседании Жюри 28-29 мая. На нем будет выбрана лучшая концепция и отмечены команды, занявшие второе и третье места.

«Это, безусловно, будет очень важный проект и для горожан, и для городской власти, и для представителей международного сообщества ландшафтных архитекторов. Нам в очень короткие сроки удалось подготовить очень серьезный международный конкурс. Сейчас наступает самый драматичный период, в рамках которого восьми отобранным конкурсантам предстоит разработать концепции нового парка, — рассказал Владимир Григорьев. — На сегодняшний момент «Тучков буян» — это единственная площадка в центре Санкт-Петербурга, требующая архитектурного, ландшафтного и градостроительного осмысления».

За разработку концепций в течение 2,5 месяцев конкурсанты получат по 60 тысяч долларов (без НДС). Помимо этого обладатель первого места получит дополнительные 50 тысяч долларов, второго места — 30 тысяч долларов, третьего — 20 тысяч долларов.

Процедура отбора конкурсантов и оценки концепций соответствует рекомендациям Международного союза архитекторов (The International Union of Architects, UIA) и ЮНЕСКО. Конкурс также поддержан Международным сообществом городских и региональных планировщиков (International Society of City and Regional Planners, ISOCARP), Российским и Санкт-Петербургским союзами архитекторов и Международной федерацией ландшафтных архитекторов (International Federation of Landscape Architects, IFLA).

Інститут «Стрілка» запустив подкасти з лекціями архітекторів і урбаністів

Інститут «Стрілка» запускає подкаст з лекціями архітекторів, дизайнерів і урбаністів. Про це йдеться в прес-релізі організації, що надійшов в розпорядження «Лента.Ру».

«Стрілка» представляє подкастінговий канал, який об'єднує кращі виступи викладачів та запрошених спікерів за 10 років роботи Інституту разом з актуальними темами поточного моменту. Нові випуски публікуються раз в тиждень на всіх основних майданчиках, включаючи сервіси від Google, «Яндекса», «Вконтакте» і Apple.

Strelka Podcast познайомить з ключовими фрагментами лекцій і дискусій публічної програми Інституту, а також уривками з книг Strelka Press і вебінарів нової онлайн-серії Strelka 2020 Live. Серед спікерів найближчих випусків: глава VR-додатків Google Андрій Доронічі, професор антропології міграцій в Оксфорді Даце дзеновские, економіст Марк Левін, ландшафтний архітектор Олена Панова, художник Анатолій Осмоловський і багато інших.

Пілотний випуск Strelka Podcast присвячений глобальному потеплінню: гляциолог Олексій Екайкін розповідає, звідки кліматологи беруть дані для досліджень, який рівень вуглекислого газу і метану в атмосфері вважається критичним і як на температуру впливають вулкани і антропогенний фактор. Наступними темами стануть міська антропологія, озеленення простору навколо будинку, економіка сімейного життя, історичну спадщину, благоустрій очима архітектора, основи комфортної житлової забудови і вода в місті на прикладі Москви-ріки. У найближчому майбутньому в Інституту також з'явиться англомовний подкаст.

Окреме шоу присвячено програмі професійного розвитку Архітектори.рф. Тут представлені лекції про комплексне міський розвиток від архітекторів, авторів сучасних нормативних документів, викладачів, соціологів та інших фахівців. У перших випусках спікери розбирають, чому житлові будинки не повинні перевищувати дев'ять поверхів, що не так з мікрорайонної забудовою і як аналогії з серфінгом і реставрацією картин можуть допомогти в проектному мисленні.

Найдены самые дорогие особняки Подмосковья

Портал недвижимости ЦИАН составил рейтинг самых дорогих резиденций Подмосковья. Большинство таких объектов находится на Рублево-Успенском шоссе. Дома выполнены «под ключ»: с отделкой, ландшафтными работами на территории, в некоторых есть меблировка. Об этом говорится в материале портала, поступившем в распоряжение «Ленты.ру».

Первое место рейтинга занял особняк за 3,55 миллиарда рублей в коттеджном поселке «Тайм-1». Дом площадью почти семь тысяч квадратных метров построен в английском стиле. На прилегающем лесном участке в семь гектаров, по подсчетам аналитиков, можно было бы разместить до 50 коттеджей экономкласса.

«Серебро» досталось усадьбе за 2,86 миллиарда рублей (коттеджный поселок «Парквилл», Жуковка). Дворец площадью 2,8 тысячи «квадратов» оформлен в классическом стиле. Размер участка составляет 1,1 гектара.

Третье место занял дом стоимостью 2,49 миллиарда рублей в коттеджном поселке «Ландшафт». По меркам элитной недвижимости у резиденции небольшая площадь территории — «всего» 50 соток. Сам особняк, чей метраж составляет четыре тысячи «квадратов», продается с эксклюзивной отделкой и меблировкой и полностью готов к проживанию.

Парк «Крівякіно» відкрився в підмосковному Воскресенську

«За рік ми тут навели таку красу. Не побоюся цього слова, мешканці в захваті », — сказав губернатор під час відвідування відреставрованого парку.

Ландшафтно-архітектурний комплекс «Крівякіно» в Воскресенську почав свою роботу з 12 червня, перед відкриттям його оглянув губернатор Московської області Андрій Воробйов, повідомляється на сайті регіонального уряду.

Кошти на відновлення об'єкта були виділені з обласного бюджету. Всі малі архітектурні форми спроектовані по прообразу садибних інтер'єрів. У парку встановлено вхідні групи, альтанки і ротонди, фонтан, відреставрований каскад ставків XVIII століття. Уздовж єдиного пішохідного маршруту обладнані павільйони-кафе.

Старовинна дворянська садиба «Крівякіно», яка дала назву парку, була заснована в кінці 1760-х років. Є об'єктом культурної спадщини федерального значення. Довгий час садиба і прилеглий до неї парк були занедбані.

Підраховані шанси москвичів обміняти «двушку» на житло за кордоном

Фахівці з нерухомості підрахували шанси москвичів обміняти двокімнатну квартиру в столиці на житло за кордоном. В результаті угоди можна обзавестися нерухомістю на улюблених росіянами курортах. Про це йдеться в матеріалі компанії Homeapp, що надійшов в розпорядження «Лента.Ру». Читати все »

Русская версия
♦→ Красавец ирис как украшение цветочной клумбы
♦→ Хвойные и их место в ландшафтном дизайне
♦→ Декоративное освещение сада: популярные светильники и нюансы их выбора
♦→ Розарий – стильный и эффектный цветник на загородном участке
♦→ Японский сад как популярное дизайнерское решение для оформления загородного ландшафта
♦→ Садовые дорожки: используемые материалы и способы декорирования
♦→ Цветочные клумбы украсят любой приусадебный участок
♦→ Зимний сад подарит буйство красок в разгар холодов
♦→ Контейнеры с цветами – для украшения дома и квартиры
♦→ Малые архитектурные формы и их роль в оформлении загородного участка
♦→ Вьющиеся растения и их использование в озеленении приусадебного участка
♦→ Декорируем колодец на загородном участке
♦→ Альпийская горка
♦→ Собственный водоем: какие варианты обустройства пруда доступны дачнику
♦→ Живая изгородь – на пике моды и популярности
♦→ Рулонный газон: современно, выгодно, эстетично
♦→ Декорируем колодец на загородном участке
♦→ «Зеленые» кровли – пока ново, но перспективно
♦→ Сухой ручей: сооружаем самостоятельно
Запити покупців
Експерти компанії Penny Lane Realty склали рейтинг найбільш поширених запитів при покупці заміського житла преміум-класу. Перше місце в списку займає бажання мати великий басейн. Така умова обов'язково для 80 відсотків покупців.

Публікації
Своїми руками

Озеленення ставка: вибираємо рослини

В озелененні дачного водойми насамперед використовуються рослини з плаваючими листками: деякі види закріплюються в грунті, інші просто вільно плавають на поверхні водойми...

Альпійська гірка своїми руками

Самостійно зробити альпійську гірку в своєму саду – справа досить складна, але можлива. Ваша фантазія і власний смак при розробці ландшафтного дизайну ділянки дозволять зробити райський куточок на землі...

Кам'яна мозаїка на садовій доріжці

Садова доріжка може стати незвичайною прикрасою Вашого саду. Навіть якщо Ви віддаєте перевагу мінімалістічному стилю і нічого окрім акуратних плит на утоптаній стежині ...

Садові доріжки з твердою заливною підставою

Такі капітальні доріжки роблять там, де на них передбачається велике навантаження. При їх спорудженні викопується ложе завглибшки 15 см. У місцях, де передбачається скупчення дощової або талої води забезпечується її відведення ...

Садові доріжки із засипаною підставою

Це традиційні садові доріжки на окультурених садових ділянках. При їх спорудженні викопують ложе на глибину 10 см. Дно і боки його вкривають геотекстилем щільністю 150-200 г/кв.м як бар'єр для коріння трав'янистих рослин...

Садова доріжка 'Стежка'

Сама назва вказує на те, що такі доріжки уторовані ногами, ущільнені колесами тачки або автомобіля. Земля на стежині – щільна і, як правило така, що просіла. Тому стежки часто є місцем потенційних калюж...

Ландшафтний дизайн своїми руками – це просто!

Потрібні лише бажання і ділянка землі, на якій Ви готові втілювати всі свої мрії. Поради фахівців ландшафтного дизайну, унікальні і корисні ідеї можна знайти тут у нас. Ми допоможемо Вам стати справжнім ландшафтним дизайнером!...

Магія води

Спокон століть люди прагнули бути ближче до водних джерел. Адже магія води не просто зачаровує людину, вона дивовижно заспокоює, наповнює особливою енергією і силою...

Басейн своїми руками

Останнім часом стає все популярніше влаштовувати на своїх ділянках басейни. При цьому розв'язується декілька завдань. По-перше, таке водоймище може служити місцем для купання. По-друге, воно створює в зоні відпочинку особливий мікроклімат...

Зелена огорожа: живопліт на дачі

Звична огорожа може бути прикрасою, може бути перешкодою для цікавих сусідів і непроханих гостей, але функція екологічна для неї недосяжна – навіть дерев'яна огорожа хоч повітрю не нашкодить, але і не очистить...

Сухий струмок: споруджуємо самостійно

Сухий струмок є одним з елементів японського саду каменів і символізує безперервність руху. І зовсім неважливо, що тут немає води, адже навіть без живильної вологи він справляє на присутніх заспокійливу дію і допомагає розслабитися...

Габіон – функціональний і декоративний елемент ландшафтного дизайну

Ця конструкція складається з дротяного каркаса, всередину якого поміщають декоративні камені. Сфера використання даної споруди досить широка – починаючи від захисту ґрунту від зсувів і створення підпірних стінок і закінчуючи облаштуванням естетично привабливих малих архітектурних форм...

Ландшафтний дизайн саду: використання каменів

Дизайнери радять використовувати будь-які камені, будь-то піщаник, граніт, гравій, лава, галька та ін. Наприклад, для оформлення водойми – озера, водоспаду або фонтану – краще вибрати гальку, валуни, бут, тесаний камінь...
Календар
Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Пошук
Догляд

Пахучі конвалії та їх використання в ландшафтному дизайні

В саду тіньолюбні конвалії висаджують в будь-якому затіненому місці – під кущами і деревами, біля парканів: головне, щоб земля була вологою...

Небезпечні мешканці квіткових клумб: з якими рослинами слід бути напоготові

Ларкспур – рослина з білими і блакитними квітками – містить токсичні алкалоїди, причому у великій кількості. Про отруєння після контакту з рослиною свідчать такі симптоми, як блювання, уповільнення пульсу, неприємні відчуття в ротовій порожнині...

Садовий інвентар – на допомогу городникам

Щоб інструменти прослужили якомога довше, за ним потрібно доглядати. Зокрема, очищати після закінчення роботи від землі та бруду і ніколи не залишати під відкритим небом: це допоможе уникнути корозії...

Засоби по догляду за ялівцем

Рослинам, привезеним з країн з м'якшим кліматом, доводиться декілька років акліматизуватися в жорсткіших умовах...

Секрети кенійської троянди

Стрімкий прорив кенійської троянди на вітчизняний ринок – явище не випадкове, а швидше неминуче, засновано на високих якостях і персональною, ні з чим не порівнянною красою цієї дивовижної квітки...

Догляд за басейном

Власний басейн – це заповітна мрія кожної людини. Якщо стаціонарний, і тим більше зимовий басейн, дозволити собі можуть далеко не всі, то надувний або каркасний варіант власного водоймища в змозі створити кожен власник будинку або заміської ділянки...

Як перетворити і прикрасити ганок

Який би варіант не обрав власник будинку, в будь-якому випадку він може використовувати квіти в контейнерах. Горщики з квітами не тільки підвішуються, то і встановлюються на сходинках і на майданчику біля входу в будинок...

Лікарські трави на заміській ділянці: не тільки корисно, але і красиво

Більшість лікувальних трав є дикорослими, тому вони невибагливі у догляді і не доставлять багато клопоту власникам шести соток...
Реклама