• Чт. Сен 21st, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Будівельна активність

Автор:admin

Янв 24, 2017

В цілому ж, будівельна активність в районі не знижується і знаходиться в даний момент на хорошому середньому рівні. У найближчі роки в Митине планується реалізувати кілька різнопланових проектів, як в комерційній, так і в житлової нерухомості. Так, за даними комплексу містобудівної політики і будівництва міста Москви, в 2015 році на вулиці Митинському, вл. 29 добудують торговельний комплекс з пунктом громадського харчування. У мкр. 11А, корп. 25, (вулиця Баришіха, вл. 25) повинен з'явитися підземний гараж-стоянка на 144 машиномісця з наземною частиною ФОК. На вулиці Новотушінская, вл. 3 з'явиться підприємство громадського харчування. На перетині вулиці Митинському, вл. 11 і вулиці Баришіха побудують Храм Святих рівноапостольних Костянтина і Олени. На вулиці Баришіха, вл. 49 з'явиться автомийний комплекс з двоярусним гаражем-стоянкою на 300 машиномісць. На П'ятницькому шосе, вл. 54, корп. 2, стор. 6 побудують адміністративно-складський комплекс.

У 2016 році на вулиці Мітінській, вл. 16 планується звести багатофункціональний суспільно-діловий центр висотою в 13 поверхів. Двоповерховий підземний паркінг розрахований на 355 машиномісць. На цій же вулиці планується побудувати житловий комплекс, що складається з трьох 25-поверхових будівель. Один з корпусів буде з вбудовано-прибудованими приміщеннями. Загальна площа забудови складе 97,1 тисячі квадратних метрів, 69,2 тисячі з них припаде на житло. Всього в комплексі буде 1 222 квартири. Планується також побудувати дитячий сад на 300 місць. На вулиці Митинському, вл. 57 з'явиться медико-діагностичний центр. У Південній частині району, що прилягає до мкр.1, 1а, 7, розіб'ють ландшафтний парк. На П'ятницькому шосе, вл. 6 побудують двоповерхову будівлю Управління соціального захисту населення району Мітіно.

У 2017 році на вулиці Митинському, вл. 30 з'явиться школа на 550 місць, а на вулиці Баришіха, вл.35 — спортивний комплекс. На вулиці Дубравная, вл. 50 побудують комунально-складський комплекс загальною площею 5,8 тис. Кв.м. На вулиці Староспасская, вл. 8 планується звести багатофункціональний комплекс з готелем. Загальна площа забудови складе 8,7 тис. Кв.м. На вулиці 1-я Муравская, 1 планується побудувати житлові будинки. Але терміни реалізації проекту поки не називаються, як і дата закінчення будівництва гаража на П'ятницькому шосе, вл.2-4 і фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Баришіха, вл. 30, корп.1.