• Ср. Сен 20th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Садовий інвентар – на допомогу городникам

Автор:admin

Май 31, 2015

ergaleiaРобота у саду чи на городі неможлива без спеціального інвентарю. Мабуть, самим затребуваним інструментом є садова лопата з прямокутним або округлим лезом. Вибираючи виріб, слід переконатися, що вона міцна і гостре. Незважаючи на те, що на ринку представлені лопати з титану і алюмінію, найбільшим попитом у дачників користуються сталеві моделі.

Не обійтися і без граблів, за допомогою яких власники ділянок розрівнюють поверхню грунту, збирають траву, сміття чи опале листя. Сучасний ринок пропонує граблі з різною формою зубців. Наприклад, для выполотой трави зручно використовувати виріб з довгими і зігнутими зубцями, для розпушування грунту – з жорсткими прямими для збору листя – граблі віялового типу з м'якими зубцями.
Для стрижки кущів найкраще підійде секатор. Вибираючи інструмент, слід переконатися, що його зручно тримати в руці. Також потрібно звернути увагу на якість сталі і форму леза. Не будуть зайвими і кілька сапок – з широким лезом і вузьким, які використовуються для прополювання грядок і знищення бур'янів. Якщо не передбачена газонокосарка, то для скошування зайвої трави цілком можна обійтися косою. Також в саду згодиться і інший інвентар – вила, відра, лійки, сучкорізи, пили, садові ножі та ін.

Щоб інструменти прослужили якомога довше, за ним потрібно доглядати. Зокрема, очищати після закінчення роботи від землі та бруду і ніколи не залишати під відкритим небом: це допоможе уникнути корозії. Готуючи інструментарій до зимової «сплячки», всі залізні частини механізмів слід змастити маслом. Для зберігання інвентарю знаючі люди рекомендують використовувати господарські приміщення, комори в будинку, підвали або гаражі. Головне, щоб приміщення було сухим і мала хорошу вентиляцію.