• Чт. Сен 21st, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

У Китаї з'явиться величезний будинок з лісом усередині

Автор:admin

Июл 18, 2022


Норвезьке архітектурне бюро Snøhetta представило проект незвичайного культурного центру у Китаї. Величезна будівля зі скляними стінами та лісом усередині має з'явитися у Пекіні до кінця 2022 року, повідомляється на сайті організації.

Усередині приміщення є амфітеатром з розумними колонами, схожими на дерева гінкго. Вони оснащені обладнанням, яке відповідає за клімат-контроль, освітлення, акустику та відведення дощової води. Над ними розташований дерев'яний дах із вбудованими сонячними панелями.

Будівлю планують віддати під бібліотеку та лекторій. За задумом дизайнерів, під час читання книг, навчання або роботи за комп'ютером відвідувачі повинні відчувати себе, немов вони не в приміщенні, а на природі.

За словами архітекторів, новий простір задуманий для об'єднання людей, тож у ньому не буде перегородок, окрім зовнішніх скляних стін. Конструкції висотою 16 метрів спроектовані в такий спосіб, що зовні створюють ілюзію лісу з прозорих дерев. Ступінчасті ландшафтні зони внизу дозволять відвідувачам сидіти там, де їм зручно, та створять неформальну обстановку.

У грудні 2021 року у Шанхаї відкрили частину багатофункціонального комплексу «1000 дерев». Незвичайний архітектурний ансамбль натхненний одним із семи чудес світу — Висячими садами Семіраміди у Вавилоні. Особливістю будівлі є колони з висадженими нагорі деревами 70 різних порід. Згідно з задумом, на території комплексу з'явиться тисяча таких конструкцій, кожна з яких має автоматичну систему поливу.