• Чт. Сен 21st, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Вчений запропонував створити трансгенних слонів замість мамонтів для заселення Сибіру

Автор:admin

Окт 14, 2021

Провідний науковий співробітник Зоологічного інституту РАН Олексій Тихонов оцінив ідею американських вчених, які запропонували клонувати і заселити Східну Сибір мамонтами для боротьби з глобальним потеплінням. Його слова наводить радіостанція «Говорит Москва».

За його словами, відродити мамонтів не можна, однак теоретично можна створити «трансгенного слона». «Мамонтов, які жили в доісторичні часи, відродити неможливо … Але можливе створення трансгенного слона, якогось, не те що гібрида, а, скажімо так, індійського слона з поправками на мамонта», — запропонував Тихонов.

Також вчений висловив сумнів в необхідності клонування мамонтів, нові тварини практично не зможуть вплинути на екологію.

«Спроби довести, що, якщо ми його відновимо і будемо селити на півночі нашої Сибіру і що він буде там виживати, досить спірні, бо нинішні ландшафти і ландшафти того часу, коли вони жили, досить разюче різняться», — резюмував вчений.

Раніше міжнародна команда вчених і підприємців оголосила про створення компанії Colossal за генетичним відродженню шерстистого мамонта. Вимерлими тваринами планується в майбутньому заселити Східного Сибіру. Відродження мамонтів, на їхню думку, необхідно для боротьби з глобальним потеплінням. У доісторичні часи великі тварини втоптували і ущільнювали товсті шари снігу, що запобігало проникнення в грунт екстремального холоду.