• Вс. Сен 17th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

У владі цифри

Автор:admin

Янв 24, 2017

diz6«Більшість соціальних феноменів сьогоднішнього дня пов'язані з розвитком технологій», — звертає увагу на особливості часу психолог Геннадій Гончаров. Позитивний аспект питання — поява все більшого числа професій, що не вимагають фізичної присутності на робочому місці: це художники, дизайнери, бухгалтери, юристи, маркетологи, журналісти, PR-щики, консультанти, підприємці малого бізнесу ...

Борис Циркін вбачає в такій прошарку потенційних покупців заміської нерухомості, пояснюючи, що так звані «стартаперів на дому» (люди, які не прив'язані до конкретного географічному місцю роботи, до офісу) складають приблизно 21 відсоток сьогоднішніх власників будинків або таунхаусів, які купують житло в якості першого і основного місця для проживання сім'ї або окремої персони. Для порівняння: ще недавно переважна кількість об'єктів, що купується за містом, використовувалося як друге або третє житло, стверджує експерт.

«Активність людей перемістилася в соціальні мережі», — фіксує психолог Олександр кічу. Істотно полегшуючи спілкування, вони стали відігравати важливу роль у формуванні громадської думки щодо того чи іншого об'єкта нерухомості. Окремі групи в соцмережах, створені спеціально для спілкування всіх мешканців житлового комплексу, сьогодні існують у багатьох проектів. І все-таки, негативу в соцмережах завжди більше, ніж позитиву, каже Катерина Румянцева. Люди побоюються, що зведення нового житлового комплексу створить проблеми з парковками і транспортною ситуацією, що вода не буде доходити до їх поверхів, а тепла ТЕЦ не вистачить на ще одного багатоповерхового сусіда ... Одним словом, за час реалізації проекту приводів для обурення діями практично будь-якого із забудовників набереться достатньо: тут і звичайна практика перенесення термінів здачі об'єктів, і проблеми з якістю будівництва, і порушення «рекламних» обіцянок. «Неправильний шлях вирішення боротьби з негативом — йти від нього, втрачати або ігнорувати зауваження або вимоги користувачів. Правильний — знаходити способи вирішення проблеми в офф-лайні, транслювати їх в онлайн », — ділиться професійним досвідом Надія Русина, директор по роботі з клієнтами Laika Digital.

Цифровий світ вплинув і на швидкість роботи проектувальників, архітекторів, девелоперів. І, треба сказати, зміни ці в основному позитивні. «Поява цифрових пристроїв істотно полегшило все, що ми робимо. Практично жодне з будівель, які я створив за останній час, не було б можливо реалізувати 40 років тому, — стверджує Ерік ван Егераат, архітектор-директор бюро (Designed by) Erick van Egeraat. — Подібна тенденція видна повсюдно, і вона допомогла відкрити нові можливості для проектувальників, які знову стали повертатися до ексклюзивних проектах, що пропонують унікальні рішення, які іноді навіть вдається зробити доступними за ціною ».