• Ср. Сен 20th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Google звільнив співробітника, який знайшов у нейромережі свідомість

Автор:admin

Июл 24, 2022

Google звільнив старшого інженера-програміста Блейка Лемойна, який заявив, що виявив у створюваної компанією нейромережі LaMDA свідомість, пише Reuters.

Представник Google у розмові з Reuters заявив, що інженер порушив політику компанії. Крім того, корпорація вважає його повідомлення про LaMDA «цілком необґрунтованими». «Прикро, що, незважаючи на тривале обговорення цієї теми, Блейк, як і раніше, волів наполегливо порушувати чіткі правила політики зайнятості та безпеки даних, які включають необхідність захисту інформації про продукти», — повідомили в Google.

41-річний Лемойн у середині червня заявив, що нейромережа LaMDA (Language Model for Dialogue Applications), що створює чат-боти, виявляє ознаки власної свідомості та сприйняття себе як особистості. Зокрема, штучний інтелект почав міркувати про свої права, наголосив інженер.

Співробітник склав докладний звіт для керівництва, проте після цього його відправили до оплачуваної відпустки. За тиждень Лемойн повідомив, що найняв для нейромережі адвоката.