• Сб. Сен 16th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Назвали ідеальні для озеленення лоджії рослини

Автор:admin

Июл 18, 2022

У середині літа на балконі можна посадити не лише квіти, а й деякі овочі, які швидко дадуть урожай, заявила ландшафтний дизайнер Марія Цепкова. Вона назвала ідеальні для озеленення лоджії рослини.

Фахівець порадила вибирати однорічні культури, які не вимагають посадки у об'ємні горщики. За її словами, відмінним вибором для квітникарів-початківців, які бажають озеленити лоджії, стануть чорнобривці, братки або календули — ці рослини рідко хворіють, не вимагають особливого догляду і довго цвітуть. Ідеальна для озеленення лоджії та настурція: ґрунт їй потрібний не найблагородніший, догляд потрібен мінімальний. У підвісні кошики на балконі можна посадити петунію, але ця рослина любить турботу: її треба регулярно поливати, раз на місяць підгодовувати та обприскувати у спеку, додала Цепкова.

Якщо хочеться посадити на балконі не квіти, а рослини, які можуть дати врожай, ландшафтний дизайнер рекомендувала придивитися до садової суниці. Віддавати перевагу треба дрібноплідним сортам, які довго цвітуть і до пізньої осені приносять урожай. Також добре почуваються в умовах обмеженого простору і стануть справжньою окрасою балкона зернова та спаржева квасоля, корнішони та помідори чері.