• Чт. Сен 21st, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

У Новосибірській області з'явиться «міні-Алтай»

Автор:admin

Окт 14, 2021

Сільський екопарк «Хомутина» з'явиться в Маслянінському районі Новосибірської області. Про це повідомив голова комітету Новосибірської асоціації туристичних організацій (НАТО) по внутрішньому туризму Віктор Данн, передає «Російська газета».

«Екопарк зможе приймати чотириста тисяч туристів на рік. За природним ландшафтом це наш міні-Алтай, але доїхати до нього можна за дві години, тоді як до Алтаю добиратися не менше шести », — розповів Данн.

Як зазначається, парк планують відкрити до 2024 року. Там з'являться глемпінги і сучасна інфраструктура для занять спортом, в тому числі зіплайни, також буде працювати точка сплавів по річці. Передбачається, що на території можна буде проводити фестивалі. Крім того, гості зможуть познайомитися з сільським побутом і придбати продукти місцевого виробництва.

Проект вже отримав підтримку з боку Міністерства сільського господарства Росії і обласного уряду. Його реалізація буде проходити на принципах державно-приватного партнерства. За підрахунками експертів, витрати на проект складуть кілька десятків мільйонів рублів.