• Вт. Май 30th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Жінка повністю покрила тіло тату за час пандемії та розкрила їхній сенс

Автор:admin

Ноя 6, 2021

Мешканка Лондона повністю покрила тіло тату за час пандемії коронавірусу та розкрила їхній зміст. Відповідна історія з'явилася у The Sun.

Згідно з публікацією, перше татуювання 38-річна Нікола Салліван (Nicola Sullivan) зробила у 17 років. «Я дуже хвилювалася, коли вперше прийшла до салону. Я набила на спині фею Дінь-Дінь із диснеївського мультфільму. Зараз мені здається, що це було так по-дитячому. Адже я не усвідомлювала, що наколка залишиться зі мною на все життя», — зізналася вона.

У 19 років англійка народила доньку та набила на нозі її ім'я китайською мовою. Однак, за словами Салліван, найбільше значення для неї має малюнок на ребрах у вигляді троянд. «Я мало не померла, народжуючи близнюків, це був жахливий час, тому я хотіла бачити на собі щось, що нагадуватиме мені про цей день», — поділилася героїня матеріалу.

2010 року помер її батько, і вона присвятила йому свій рукав. За її словами, татуювання допомагають їй впоратися з важкими емоціями та придушити в собі смуток. Так, за час пандемії коронавірусу, Салліван покрила наколками майже все тіло, окрім обличчя. «Це був мій спосіб впоратися з пандемією та 2020 роком. Я робила тату щодня протягом двох з половиною тижнів», — сказала англійка.

За цей час на тілі Салліван з'явилося багато малюнків: пов'язані з її дітьми; карткові масті, тому що в минулому вона грала в покер; чотки, оскільки її виховували католичкою; квітка лотоса та смарагд під грудьми, а також крила ангела в області паху.

Принципы работы Joy Casino

Салліван пояснила, що не шкодує про свої татуювання. «Я підходила до нових наколок з розумом та розуміла, що вони будуть зі мною до кінця моїх днів. Я ніколи не пошкодую про них. Кожен малюнок розповідає свою історію. Моє життя і моє тіло є унікальними для мене», — підкреслила жінка.