• Вс. Фев 5th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Анапа: житлові комплекси

Автор:admin

Май 7, 2016

Анапа — не тільки дитячий курорт з дрібним морем, як думають багато хто. Тут цікаві підводні ландшафти. Крім гротів, рифів і скель, на дні моря можна побачити затонулі кораблі, танкери і навіть залишки штурмовика Іл-2. А в п'яти кілометрах від міста розташовується селище Джемете, де можна подивитися на мальовничі піщані дюни. Для сімей з дітьми, дійсно, вистачає розваг: дельфінарій Nemo, морський акваріум «Батискаф», Ocean Park, середньовічний замок «Левова голова».

Є історичні пам'ятки: Руські ворота, що залишилися від старовинної фортеці, Лермонтовська альтанка, численні храми. У сезоні 2016 в 13 кілометрах від Анапи в селищі Сукко розгорнеться великий парк розваг з ярмарками і атракціонами, музичними та історичними фестивалями, з вечірніми шоу, цирковими виставами, акторами і музикантами. І, нарешті, не варто забувати про багату бальнеологічної традиції цих місць, тут здавна практикується лікування грязями і мінеральними водами.

Курортно-житловий район «Резиденція Анаполіс». Житловий комплекс розташований між селищами Варварівка та Сукко, приблизно в 11 кілометрах на південний схід від Анапи. Це унікальна природно-кліматична зона на чорноморському узбережжі. Дорога на автомобілі від Анапи займає 20 хвилин.

Вартість квартири: від 3 мільйонів рублів

ЖК «Резиденція Утриш». Малоповерховий житловий комплекс площею 13,2 га розташований на березі Чорного моря в оточенні гір та можевелово-фісташкового лісу, відстань до пляжу становить 300 метрів. До Анапи 14 кілометрів. Зараз в комплексі завершується будівництво, всього в його склад входять 21 багатоквартирний будинок низькою поверховості, 44 таунхауса, 34 будинки за індивідуальними проектами, об'єкти соціальної інфраструктури: дитячі та спортивні майданчики, басейни, паркінг. Вартість квартир починається від 2,1 мільйона рублів.

Вартість квартири: від 2,1 мільйона рублів
Вартість метра: 83 тисячі рублів

Квиток «туди-назад» на літак з Москви в Анапу в період з травня по серпень 2016 роки обійдеться в 14,1 тисячі рублів.