• Сб. Сен 16th, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

Sony завершила угоду щодо придбання розробника Halo та Destiny

Автор:admin

Июл 18, 2022

Компанія Sony оголосила про завершення операції з купівлі студії Bungie. Про це повідомляється в Twitter PlayStation.

«Угода про придбання Bungie закрита. Отже, тепер ми можемо офіційно сказати… Ласкаво просимо до сім'ї PlayStation, Bungie!» — Зазначили автори повідомлення. Зазначається, що розробник ігрових серій Halo та Destiny матиме творчу свободу і у складі Sony зможе випускати тайтли не лише для PlayStation.

«Ми пишаємося тим, що офіційно приєдналися до неймовірної команди PlayStation, ми з нетерпінням чекаємо нового майбутнього нашої компанії», — зазначили представники фірми. У повідомленні уточнюється, що приєднання до Sony дозволить Bungie поєднати більшу кількість геймерів по всьому світу.

«Стратегічне значення цього придбання полягає не тільки в отриманні дуже успішної франшизи Destiny, а також нової інтелектуальної власності, над якою Bungie зараз працює», — зазначав на початку року фінансовий директор Sony Хірокі Тотокі. У травні генеральний директор Sony Interactive Entertainment Джим Раян повідомляв, що до кінця 2022 року корпорація має намір направити 49 відсотків свого бюджету на розробку онлайн-ігор.

Про придбання Sony студії Bungie стало відомо наприкінці січня. Уточнюється, що угода оцінена у 3,6 мільярда доларів.