• Чт. Сен 21st, 2023

Ландшафтний дизайн

Корисні новини і поради про декоративне облаштування прибудинкової території

Популярные метки

У музеї Шолохова під Ростовом створять туристичний кластер з кафе і готелем

Автор:admin

Окт 14, 2021

У музеї-заповіднику письменника Михайла Шолохова в станиці Вешенській Ростовської області створять туристичний кластер, повідомила в рамках презентації концепції розвитку Державного музею-заповідника Михайла Шолохова його директор Ольга Анистратенко. Інформація з'явилася на офіційному сайті Міністерства культури Росії.

За словами Анистратенко, музей перейшов на новий етап розвитку. До 2030 року тут планується створити привабливу і достовірну атмосферу на підставі літературних творів письменника, при цьому зберігши унікальний природний ландшафт нарівні з сучасною інфраструктурою.

На території музею-заповідника планують відкрити готельний комплекс. «У планах створити тут" Музейний квартал ", в рамках якого з'являться реконструйовані і модернізовані інтерактивні об'єкти. У них організують заняття і виставки для дитячої аудиторії, створять сучасну музейну бібліотеку і кафе, а також інформаційний центр для відвідувачів », — йдеться на сайті відомства.

Глава Мінкульту Ольга Любимова підкреслила, що через пандемію коронавируса росіяни проявляють підвищений інтерес до внутрішнього туризму. У зв'язку з цим музею слід знайти нові інструменти для залучення відвідувачів, сформувати єдиний стиль і налагодити логістику, помітила міністр.